| Versiyon Adı | 2.0 D5 Inscription |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1246 km |
| Sistem Gücü | 225 HP |
| Sistem Torku | 470 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 71 lt |
| Bagaj Hacmi | 314 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4950 mm |
| Genişlik | 1923 mm |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 469.150 ₺ |
| Şubat | 499.430 ₺ |
| Mart | 508.000 ₺ |
| Nisan | 508.000 ₺ |
| Mayıs | 508.000 ₺ |
| Haziran | 508.000 ₺ |
| Temmuz | 517.150 ₺ |
| Ağustos | 517.150 ₺ |
| Eylül | 537.750 ₺ |
| Ekim | 537.750 ₺ |
| Kasım | 553.820 ₺ |
| Aralık | 553.820 ₺ |