| Versiyon Adı | 2.0 B6 Inscription |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 910 km |
| Sistem Gücü | 300 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.8 lt |
| Yakıt Deposu | 71 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 1835 Kg |
| Uzunluk | 4688 mm |
| Genişlik | 1902 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 704.770 ₺ |
| Temmuz | 782.080 ₺ |
| Ağustos | 798.930 ₺ |
| Eylül | 950.450 ₺ |