| Versiyon Adı | 2.0 B4 Momentum |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1203 km |
| Sistem Gücü | 197 HP |
| Sistem Torku | 420 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 71 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 1881 Kg |
| Uzunluk | 4688 mm |
| Genişlik | 1902 mm |
| Yükseklik | 1658 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 624.730 ₺ |
| Temmuz | 641.460 ₺ |
| Ağustos | 655.210 ₺ |
| Eylül | 779.350 ₺ |