| Versiyon Adı | 1.6 D2 Premium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1333 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 324 lt |
| Boş Ağırlık | 1485 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1802 mm |
| Yükseklik | 1458 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 89.120 ₺ |
| Eylül | 97.150 ₺ |
| Ekim | 97.150 ₺ |
| Kasım | 97.150 ₺ |
| Aralık | 97.150 ₺ |