| Versiyon Adı | 1.5 T3 R-Design Plus |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1155 km |
| Sistem Gücü | 152 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 67 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1550 Kg |
| Uzunluk | 4635 mm |
| Genişlik | 1899 mm |
| Yükseklik | 1484 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 179.430 ₺ |
| Şubat | 190.990 ₺ |
| Mart | 190.900 ₺ |
| Nisan | 190.900 ₺ |
| Mayıs | 190.900 ₺ |
| Haziran | 190.900 ₺ |
| Temmuz | 200.480 ₺ |
| Ağustos | 200.480 ₺ |
| Eylül | 200.480 ₺ |
| Ekim | 200.480 ₺ |
| Kasım | 208.460 ₺ |
| Aralık | 208.460 ₺ |