| Versiyon Adı | 1.5 Elegance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 873 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 652 lt |
| Boş Ağırlık | 1642 Kg |
| Uzunluk | 4539 mm |
| Genişlik | 1842 mm |
| Yükseklik | 1645 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.807.000 ₺ |
| Nisan | 2.950.000 ₺ |
| Mayıs | 3.191.000 ₺ |
| Ağustos | 3.526.000 ₺ |
| Eylül | 3.653.000 ₺ |
| Ekim | 3.727.000 ₺ |
| Aralık | 4.050.000 ₺ |