| Versiyon Adı | Allspace 1.5 Elegance DSG 7K |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 952 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 700 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4728 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1661 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.542.300 ₺ |
| Nisan | 1.580.700 ₺ |
| Mayıs | 1.620.100 ₺ |
| Haziran | 1.910.400 ₺ |
| Temmuz | 2.171.000 ₺ |
| Ağustos | 2.370.700 ₺ |
| Ekim | 2.465.300 ₺ |
| Aralık | 2.612.900 ₺ |