| Versiyon Adı | Allspace 1.5 TSI Highline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 906 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 760 lt |
| Boş Ağırlık | 1590 Kg |
| Uzunluk | 4701 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1674 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 366.500 ₺ |
| Mart | 366.500 ₺ |
| Nisan | 384.800 ₺ |
| Haziran | 404.000 ₺ |
| Temmuz | 404.000 ₺ |
| Ağustos | 453.800 ₺ |
| Eylül | 510.300 ₺ |
| Ekim | 546.600 ₺ |
| Kasım | 546.600 ₺ |
| Aralık | 530.400 ₺ |