| Versiyon Adı | 2.0 TDI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1053 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 340 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 615 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4486 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1643 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 152.200 ₺ |
| Mayıs | 152.200 ₺ |
| Haziran | 155.490 ₺ |
| Temmuz | 155.490 ₺ |
| Ağustos | 157.100 ₺ |
| Eylül | 157.100 ₺ |
| Ekim | 158.720 ₺ |
| Kasım | 167.460 ₺ |
| Aralık | 173.980 ₺ |