| Versiyon Adı | 1.4 TSI Cup DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 901 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1390 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 64 lt |
| Bagaj Hacmi | 470 lt |
| Boş Ağırlık | 1551 Kg |
| Uzunluk | 4426 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1703 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 94.910 ₺ |
| Şubat | 94.980 ₺ |
| Mart | 94.980 ₺ |
| Nisan | 94.980 ₺ |
| Mayıs | 96.980 ₺ |