| Versiyon Adı | 1.0 R-Line DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 667 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 438 lt |
| Boş Ağırlık | 1261 Kg |
| Uzunluk | 4266 mm |
| Genişlik | 1757 mm |
| Yükseklik | 1518 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.900.000 ₺ |
| Mart | 1.900.000 ₺ |
| Ağustos | 1.976.000 ₺ |
| Eylül | 2.247.000 ₺ |
| Kasım | 2.109.000 ₺ |
| Aralık | 2.112.000 ₺ |