| Versiyon Adı | 1.4 TSI Trendline |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1038 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1390 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1341 Kg |
| Uzunluk | 4659 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 56.900 ₺ |
| Şubat | 56.900 ₺ |
| Mart | 56.900 ₺ |
| Nisan | 56.900 ₺ |
| Mayıs | 56.900 ₺ |
| Haziran | 60.200 ₺ |
| Temmuz | 60.200 ₺ |
| Ağustos | 60.700 ₺ |
| Eylül | 61.800 ₺ |
| Ekim | 63.200 ₺ |
| Kasım | 63.200 ₺ |
| Aralık | 63.200 ₺ |