| Versiyon Adı | 1.6 TDI Maxi Van DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1034 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 750 lt |
| Boş Ağırlık | 1420 Kg |
| Uzunluk | 4506 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1822 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 56.410 ₺ |
| Eylül | 56.960 ₺ |
| Ekim | 57.800 ₺ |