| Versiyon Adı | 1.6 Flame |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Boş Ağırlık | 1265 Kg |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 155.750 ₺ |
| Şubat | 155.750 ₺ |
| Nisan | 165.600 ₺ |
| Mayıs | 168.950 ₺ |
| Haziran | 174.000 ₺ |
| Temmuz | 180.100 ₺ |
| Ağustos | 182.800 ₺ |
| Eylül | 187.350 ₺ |
| Ekim | 214.500 ₺ |
| Aralık | 220.950 ₺ |