| Versiyon Adı | 1.4 D-4D Touch Multimode |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1341 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1364 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4620 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 82.200 ₺ |
| Şubat | 83.200 ₺ |
| Mart | 83.200 ₺ |
| Nisan | 83.200 ₺ |
| Mayıs | 83.200 ₺ |
| Haziran | 83.250 ₺ |
| Temmuz | 83.250 ₺ |
| Ağustos | 83.250 ₺ |
| Eylül | 83.250 ₺ |