| Versiyon Adı | 1.6 Premium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 509 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 120.000 ₺ |
| Mart | 120.050 ₺ |
| Nisan | 120.050 ₺ |
| Mayıs | 112.850 ₺ |
| Haziran | 112.850 ₺ |
| Temmuz | 112.850 ₺ |
| Ağustos | 114.600 ₺ |
| Eylül | 114.600 ₺ |
| Ekim | 114.600 ₺ |
| Kasım | 114.600 ₺ |
| Aralık | 119.600 ₺ |