| Versiyon Adı | 1.6 D-4D Advance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1500 km |
| Sistem Gücü | 112 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 509 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4750 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 135.200 ₺ |
| Mart | 135.250 ₺ |
| Nisan | 135.250 ₺ |
| Mayıs | 119.170 ₺ |
| Haziran | 119.170 ₺ |
| Temmuz | 119.170 ₺ |
| Ağustos | 121.080 ₺ |
| Eylül | 121.080 ₺ |
| Ekim | 121.080 ₺ |
| Kasım | 121.080 ₺ |
| Aralık | 127.400 ₺ |