| Versiyon Adı | TS 2.0 D-4D Premium Plus Navi |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1304 km |
| Sistem Gücü | 143 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 543 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4820 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 179.400 ₺ |
| Nisan | 179.400 ₺ |
| Mayıs | 179.400 ₺ |
| Haziran | 179.400 ₺ |
| Temmuz | 179.400 ₺ |
| Ağustos | 179.400 ₺ |
| Eylül | 179.400 ₺ |
| Ekim | 179.400 ₺ |
| Kasım | 190.480 ₺ |
| Aralık | 190.480 ₺ |