| Versiyon Adı | 2.2 4×2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 765 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2179 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.5 lt |
| Yakıt Deposu | 65 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1950 Kg |
| Uzunluk | 5125 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1765 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 45.900 ₺ |
| Haziran | 45.900 ₺ |
| Temmuz | 45.900 ₺ |
| Ağustos | 49.900 ₺ |
| Eylül | 49.900 ₺ |
| Ekim | 59.900 ₺ |