| Versiyon Adı | 1.4 GL Elegance AT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 797 km |
| Sistem Gücü | 129 HP |
| Sistem Torku | 235 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1373 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 362 lt |
| Boş Ağırlık | 1200 Kg |
| Uzunluk | 4175 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1610 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 540.000 ₺ |
| Nisan | 582.000 ₺ |
| Mayıs | 604.000 ₺ |
| Haziran | 659.000 ₺ |
| Temmuz | 694.000 ₺ |
| Ağustos | 734.000 ₺ |
| Eylül | 739.000 ₺ |
| Kasım | 749.000 ₺ |
| Aralık | 809.000 ₺ |