| Versiyon Adı | 2.0 TSI Prestige DSG 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 280 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 595 lt |
| Boş Ağırlık | 1615 Kg |
| Uzunluk | 4861 mm |
| Genişlik | 1864 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 247.900 ₺ |
| Mart | 248.000 ₺ |
| Nisan | 265.900 ₺ |
| Mayıs | 271.400 ₺ |
| Haziran | 303.400 ₺ |
| Temmuz | 303.400 ₺ |
| Ağustos | 334.400 ₺ |
| Eylül | 356.400 ₺ |
| Ekim | 356.400 ₺ |
| Kasım | 338.800 ₺ |
| Aralık | 339.080 ₺ |