| Versiyon Adı | 2.0 RS |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 652 km |
| Sistem Gücü | 245 HP |
| Sistem Torku | 370 Nm |
| Maksimum Hız | 234 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.9 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 835 lt |
| Boş Ağırlık | 1833 Kg |
| Uzunluk | 4697 mm |
| Genişlik | 1882 mm |
| Yükseklik | 1681 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.999.000 ₺ |
| Mart | 4.099.000 ₺ |
| Nisan | 4.409.000 ₺ |