| Versiyon Adı | 1.0 TSI Premium Colour Concept DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 305 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 3997 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 214.900 ₺ |
| Mart | 189.600 ₺ |
| Nisan | 205.000 ₺ |
| Mayıs | 215.500 ₺ |