| Versiyon Adı | 1.0 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 625 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 355 lt |
| Boş Ağırlık | 1104 Kg |
| Uzunluk | 4059 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1447 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.170.000 ₺ |
| Mart | 1.171.000 ₺ |
| Nisan | 1.210.000 ₺ |
| Temmuz | 1.235.000 ₺ |
| Ağustos | 1.235.000 ₺ |
| Eylül | 1.310.000 ₺ |
| Aralık | 1.315.000 ₺ |