| Versiyon Adı | 1.6 DCi Icon EDC |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1238 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 608 lt |
| Boş Ağırlık | 1481 Kg |
| Uzunluk | 4848 mm |
| Genişlik | 1869 mm |
| Yükseklik | 1463 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 199.250 ₺ |
| Nisan | 204.250 ₺ |
| Mayıs | 213.750 ₺ |
| Haziran | 225.750 ₺ |
| Temmuz | 234.750 ₺ |
| Ağustos | 246.900 ₺ |
| Eylül | 265.650 ₺ |
| Ekim | 265.650 ₺ |
| Kasım | 257.750 ₺ |
| Aralık | 246.900 ₺ |