| Versiyon Adı | 1.0 Joy X-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 820 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 628 lt |
| Boş Ağırlık | 1170 Kg |
| Uzunluk | 4396 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1501 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 565.000 ₺ |
| Nisan | 631.000 ₺ |
| Mayıs | 658.000 ₺ |
| Haziran | 769.900 ₺ |
| Temmuz | 872.000 ₺ |
| Ağustos | 913.000 ₺ |
| Kasım | 940.000 ₺ |