| Versiyon Adı | 1.5 DCi Touch EDC |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1043 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 49 lt |
| Bagaj Hacmi | 503 lt |
| Boş Ağırlık | 1469 Kg |
| Uzunluk | 4632 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1443 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.490.000 ₺ |
| Mart | 1.559.000 ₺ |
| Nisan | 1.618.000 ₺ |
| Ağustos | 1.671.000 ₺ |
| Ekim | 1.700.000 ₺ |
| Kasım | 1.700.000 ₺ |