| Versiyon Adı | 1.3 Touch EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 943 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 550 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4632 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1443 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 782.000 ₺ |
| Nisan | 819.900 ₺ |
| Mayıs | 856.900 ₺ |
| Haziran | 1.007.000 ₺ |
| Temmuz | 1.144.000 ₺ |
| Ağustos | 1.205.000 ₺ |
| Kasım | 1.244.900 ₺ |