| Versiyon Adı | Sedan 1.3 Joy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 550 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4632 mm |
| Genişlik | 1814 mm |
| Yükseklik | 1443 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 120.900 ₺ |
| Aralık | 135.400 ₺ |