| Versiyon Adı | Multix 1.5 DCi Touch |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4666 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1810 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 53.700 ₺ |
| Şubat | 53.700 ₺ |
| Mart | 52.700 ₺ |
| Nisan | 52.200 ₺ |
| Mayıs | 52.200 ₺ |
| Haziran | 53.400 ₺ |
| Temmuz | 53.400 ₺ |
| Ağustos | 54.200 ₺ |
| Eylül | 54.250 ₺ |
| Ekim | 54.250 ₺ |
| Kasım | 54.850 ₺ |
| Aralık | 56.050 ₺ |