| Versiyon Adı | 1.5 DCi Icon |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 472 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4449 mm |
| Genişlik | 1836 mm |
| Yükseklik | 1607 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 91.550 ₺ |
| Şubat | 91.500 ₺ |
| Mart | 92.500 ₺ |
| Nisan | 90.500 ₺ |
| Mayıs | 92.300 ₺ |
| Haziran | 94.550 ₺ |
| Temmuz | 94.550 ₺ |
| Ağustos | 96.000 ₺ |
| Eylül | 96.050 ₺ |
| Ekim | 97.300 ₺ |
| Kasım | 95.600 ₺ |
| Aralık | 99.300 ₺ |