| Versiyon Adı | 1.5 DCi Icon |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1304 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1360 Kg |
| Uzunluk | 4622 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1479 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 88.700 ₺ |
| Şubat | 88.700 ₺ |
| Mart | 88.700 ₺ |
| Nisan | 88.700 ₺ |
| Mayıs | 88.700 ₺ |
| Haziran | 90.400 ₺ |
| Temmuz | 90.400 ₺ |
| Ağustos | 91.700 ₺ |
| Eylül | 91.750 ₺ |
| Ekim | 91.750 ₺ |