| Versiyon Adı | 1.5 DCi Icon EDC |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1364 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1389 Kg |
| Uzunluk | 4622 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1479 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 84.600 ₺ |
| Şubat | 80.700 ₺ |
| Mart | 80.900 ₺ |
| Nisan | 80.900 ₺ |
| Mayıs | 80.900 ₺ |
| Haziran | 82.650 ₺ |
| Temmuz | 84.150 ₺ |
| Ağustos | 84.150 ₺ |
| Eylül | 88.300 ₺ |
| Ekim | 87.500 ₺ |
| Kasım | 87.500 ₺ |
| Aralık | 87.500 ₺ |