| Versiyon Adı | 1.5 DCi Connect |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1070 Kg |
| Uzunluk | 4062 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1448 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 67.600 ₺ |
| Nisan | 65.600 ₺ |
| Mayıs | 65.600 ₺ |
| Haziran | 67.050 ₺ |
| Temmuz | 69.050 ₺ |
| Ağustos | 70.150 ₺ |
| Eylül | 70.200 ₺ |