| Versiyon Adı | Sport Tourer 1.2 Joy |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 818 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 107 Nm |
| Maksimum Hız | 167 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1149 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 443 lt |
| Boş Ağırlık | 1105 Kg |
| Uzunluk | 4267 mm |
| Genişlik | 1732 mm |
| Yükseklik | 1445 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 45.800 ₺ |
| Şubat | 44.150 ₺ |
| Mart | 43.350 ₺ |
| Nisan | 43.350 ₺ |
| Mayıs | 43.350 ₺ |
| Haziran | 43.350 ₺ |
| Temmuz | 44.100 ₺ |
| Ağustos | 44.100 ₺ |
| Eylül | 47.050 ₺ |
| Ekim | 47.950 ₺ |
| Kasım | 57.950 ₺ |
| Aralık | 49.650 ₺ |