| Versiyon Adı | 1.3 Icon EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 889 km |
| Sistem Gücü | 140 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1333 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 422 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4227 mm |
| Genişlik | 1797 mm |
| Yükseklik | 1576 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 369.900 ₺ |
| Mayıs | 375.000 ₺ |
| Haziran | 388.000 ₺ |
| Temmuz | 391.000 ₺ |
| Ağustos | 380.900 ₺ |
| Ekim | 409.900 ₺ |
| Kasım | 489.900 ₺ |
| Aralık | 557.300 ₺ |