| Versiyon Adı | Yeni 1.5 DCi Touch EDC |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1154 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 377 lt |
| Boş Ağırlık | 1215 Kg |
| Uzunluk | 4122 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1566 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 91.700 ₺ |
| Temmuz | 91.700 ₺ |
| Ağustos | 94.400 ₺ |
| Eylül | 95.150 ₺ |
| Ekim | 96.400 ₺ |
| Kasım | 100.500 ₺ |
| Aralık | 104.300 ₺ |