| Versiyon Adı | 1.6 Active AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1241 km |
| Sistem Gücü | 165 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 72 lt |
| Bagaj Hacmi | 473 lt |
| Boş Ağırlık | 1410 Kg |
| Uzunluk | 4830 mm |
| Genişlik | 1920 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 133.900 ₺ |
| Şubat | 137.500 ₺ |
| Mart | 137.500 ₺ |
| Nisan | 137.500 ₺ |
| Mayıs | 137.500 ₺ |
| Haziran | 137.500 ₺ |
| Temmuz | 137.500 ₺ |
| Ağustos | 144.400 ₺ |
| Eylül | 144.400 ₺ |
| Ekim | 150.200 ₺ |
| Kasım | 162.800 ₺ |
| Aralık | 166.400 ₺ |