| Versiyon Adı | 2.0 HDi Allure AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1333 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 340 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1997 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 72 lt |
| Bagaj Hacmi | 473 lt |
| Boş Ağırlık | 1520 Kg |
| Uzunluk | 4830 mm |
| Genişlik | 1920 mm |
| Yükseklik | 1456 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 140.650 ₺ |
| Şubat | 140.650 ₺ |
| Mart | 140.650 ₺ |
| Nisan | 145.650 ₺ |
| Mayıs | 149.650 ₺ |
| Haziran | 151.150 ₺ |
| Temmuz | 153.150 ₺ |
| Ağustos | 153.150 ₺ |
| Eylül | 153.150 ₺ |
| Ekim | 153.150 ₺ |
| Kasım | 157.150 ₺ |
| Aralık | 157.150 ₺ |