| Versiyon Adı | 1.6 GT AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 180 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 780 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4641 mm |
| Genişlik | 1844 mm |
| Yükseklik | 1640 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 984.000 ₺ |
| Mayıs | 1.087.000 ₺ |
| Haziran | 1.130.500 ₺ |
| Temmuz | 1.188.500 ₺ |
| Ağustos | 1.210.000 ₺ |
| Eylül | 1.263.000 ₺ |
| Ekim | 1.240.500 ₺ |
| Aralık | 1.355.000 ₺ |