| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi GT Line EAT6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1302 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 780 lt |
| Boş Ağırlık | 1380 Kg |
| Uzunluk | 4641 mm |
| Genişlik | 1844 mm |
| Yükseklik | 1640 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 225.000 ₺ |
| Şubat | 228.000 ₺ |
| Mart | 228.000 ₺ |
| Nisan | 237.000 ₺ |
| Mayıs | 249.400 ₺ |
| Haziran | 253.400 ₺ |
| Temmuz | 253.400 ₺ |
| Ağustos | 309.150 ₺ |
| Eylül | 302.000 ₺ |
| Ekim | 290.000 ₺ |
| Kasım | 332.900 ₺ |
| Aralık | 333.120 ₺ |