| Versiyon Adı | 1.2 Allure EAT6 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1077 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 56 lt |
| Bagaj Hacmi | 780 lt |
| Boş Ağırlık | 1317 Kg |
| Uzunluk | 4641 mm |
| Genişlik | 1844 mm |
| Yükseklik | 1640 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 188.000 ₺ |
| Şubat | 191.000 ₺ |
| Mart | 191.000 ₺ |
| Nisan | 200.000 ₺ |
| Mayıs | 212.400 ₺ |
| Haziran | 227.400 ₺ |
| Temmuz | 227.400 ₺ |
| Ağustos | 267.500 ₺ |
| Eylül | 289.900 ₺ |
| Ekim | 289.900 ₺ |
| Kasım | 289.900 ₺ |
| Aralık | 289.900 ₺ |