| Versiyon Adı | 1.6 HDi Allure |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 506 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4442 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 52.870 ₺ |
| Şubat | 51.370 ₺ |
| Mart | 52.370 ₺ |
| Nisan | 52.370 ₺ |
| Mayıs | 56.370 ₺ |
| Haziran | 58.370 ₺ |
| Temmuz | 56.870 ₺ |
| Ağustos | 56.870 ₺ |
| Eylül | 58.870 ₺ |
| Ekim | 62.870 ₺ |
| Kasım | 62.870 ₺ |
| Aralık | 59.900 ₺ |