| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Active Prime AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1359 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1429 Kg |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1841 mm |
| Yükseklik | 1620 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 440.190 ₺ |
| Nisan | 435.000 ₺ |
| Mayıs | 444.000 ₺ |
| Haziran | 444.000 ₺ |
| Temmuz | 455.000 ₺ |
| Ekim | 495.000 ₺ |
| Kasım | 562.000 ₺ |
| Aralık | 700.000 ₺ |