| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Active AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1429 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 181 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 512 lt |
| Boş Ağırlık | 1470 Kg |
| Uzunluk | 4365 mm |
| Genişlik | 1837 mm |
| Yükseklik | 1639 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 87.900 ₺ |
| Haziran | 87.900 ₺ |
| Temmuz | 89.900 ₺ |
| Ağustos | 89.900 ₺ |
| Eylül | 91.900 ₺ |
| Ekim | 96.900 ₺ |
| Kasım | 97.900 ₺ |
| Aralık | 97.900 ₺ |