| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Active AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1189 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 207 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 311 lt |
| Boş Ağırlık | 1173 Kg |
| Uzunluk | 4055 mm |
| Genişlik | 1745 mm |
| Yükseklik | 1430 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 231.500 ₺ |
| Şubat | 229.500 ₺ |
| Nisan | 231.000 ₺ |
| Mayıs | 279.000 ₺ |
| Haziran | 281.100 ₺ |
| Temmuz | 287.000 ₺ |
| Ağustos | 241.950 ₺ |
| Ekim | 322.000 ₺ |
| Kasım | 357.000 ₺ |
| Aralık | 467.000 ₺ |