| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Active ETG6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 285 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 3962 mm |
| Genişlik | 1829 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 67.950 ₺ |
| Şubat | 67.950 ₺ |
| Mart | 65.900 ₺ |
| Nisan | 65.900 ₺ |
| Mayıs | 65.900 ₺ |
| Haziran | 65.950 ₺ |
| Ağustos | 65.950 ₺ |
| Eylül | 63.350 ₺ |
| Ekim | 66.450 ₺ |
| Kasım | 71.340 ₺ |
| Aralık | 72.450 ₺ |