| Versiyon Adı | 1.2 GT AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 917 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 198 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 434 lt |
| Boş Ağırlık | 1205 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1530 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 660.500 ₺ |
| Mart | 711.000 ₺ |
| Nisan | 747.000 ₺ |
| Mayıs | 800.500 ₺ |
| Haziran | 848.500 ₺ |
| Temmuz | 890.500 ₺ |
| Ağustos | 904.000 ₺ |
| Eylül | 932.000 ₺ |
| Kasım | 932.000 ₺ |
| Aralık | 981.500 ₺ |