| Versiyon Adı | 1.2 Active |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 957 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 434 lt |
| Boş Ağırlık | 1192 Kg |
| Uzunluk | 4300 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1530 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 467.000 ₺ |
| Mart | 495.000 ₺ |
| Nisan | 515.000 ₺ |
| Mayıs | 552.000 ₺ |
| Haziran | 580.000 ₺ |
| Temmuz | 635.000 ₺ |
| Ağustos | 644.500 ₺ |
| Eylül | 673.500 ₺ |
| Kasım | 673.500 ₺ |
| Aralık | 716.000 ₺ |