| Versiyon Adı | 1.2 Ultimate AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 978 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 208 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 309 lt |
| Boş Ağırlık | 1233 Kg |
| Uzunluk | 4060 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 157.000 ₺ |
| Nisan | 160.500 ₺ |
| Mayıs | 169.900 ₺ |
| Haziran | 174.800 ₺ |
| Temmuz | 179.200 ₺ |
| Ağustos | 184.900 ₺ |
| Eylül | 198.900 ₺ |
| Ekim | 215.900 ₺ |
| Kasım | 226.900 ₺ |